O produktech

Adore již více než generaci vyrábí unikátní podlahy – vinylové podlahy, které nahrazují a překračují jiné typy podlah, a to jak z hlediska provedení, tak z hlediska konstrukce.

Naše podlahy jsou navrženy tak, aby odolaly tlakům až 105 kg na centimetr čtvereční, při zachování flexibility a rozměrové stability. Neobvyklé technologie nášlapných vrstev jako je například antimikrobiální NanoSilver™ a oděruodolná MicroCeramic™ zvyšují funkčnost, zlepšují vzhled a prodlužují životnost.
Naši konstruktéři pracují ve třech rozměrech. Texturují tak nášlapnou vrstvu, která dodává prvky realistického vzhledu podlahy. Prvotřídní vizualizace zahrnují: Standardní dřevo, ručně hoblované dřevo, jemné dřevo, dlažbu...

Zelená, zelená, zelená

Jako jeden z prvních zastánců ochrany životního prostředí a jeden z nejstarších zastánců zeleného hnutí v oblasti podlahového průmyslu byly výrobky Adore vždy vyráběny z vysoce kvalitního recyklovaného materiálu, který díky inovativním výrobním procesům překonává vinyl ze surového materiálu. V budoucnu bude naše společnost nadále plnit své závazky v této důležité věci.
Inovace. To je naše DNA!
E-shop