O společnosti

Adore je...

Největší světový výrobce luxusních vinylových dílců. Kombinujeme inovativní technologie, špičkovou kvalitu a kreativní design v rozvoji, výrobě, dodávce a podpoře všech Adore® produktů.

Inovace a péče o životní prostředí

Inovace společnosti Adore® jsou výsledkem neustálého výzkumu a vývoje produktů. Od svého vzniku je společnost Adore® opravdovým průkopníkem v branži. Vlastní nejvyšší možné hodnocení LEED, které vůbec lze získat v kategorii flexibilních podlahových krytin. Vedoucí pozice společnosti Adore v inovativních technologiích potvrzuje použití např.: NaNoSilver™ a MicroCeramic™ technologií, které výrazně zvyšují odolnost proti poškrábání a odolnost proti opotřebení po celou dobu životnosti podlahy. Vyrábíme vysoce kvalitní výrobky, které jsou sterilní a bez zárodků.
Naše oddanost klientům, podlahářskému průmyslu a celé globální komunitě vychází z poznatků a dlouholetých zkušeností s výrobou podlah.

Adore výrobní linky..

Inovace pronikly do hloubi společnosti. Je to v podlahách, které vytváříme a ve vlastnostech, které jim dáváme. Je to v našich výrobních procesech a je to patrné i na všech výrobních linkách. Výrobní závody jsou největšími továrnami luxusních vinylových podlah na světě a od jejich vzniku jsou součástí chemie společnosti inteligence a inovace. Neustále zjednodušujeme a automatizujeme výrobní procesy. Kultivujeme, recyklujeme a znovu obnovujeme PVC produkty a vyrábíme podlahy nejvyšší kvality, které vynikají skvělým vzhledem a bezkonkurenční trvanlivostí. Náš zájem splnit / dosáhnout celkové spokojenosti zákazníků a překročit požadavky na regulaci průmyslu je neomezený. Jsme plně certifikovaní podle ISO 9001:2000. Kromě toho jsme se zavázali k ochraně životního prostředí, od použití inteligentních řešení v oblasti energie až po vodní hospodářství, což potvrzuje certifikace ISO 14001:2004.
Adore Floors Ltd. je mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Evropě a USA, která prodává své výrobky po celém světě. Vyrábíme vysoce kvalitní luxusní vinylové podlahy, vhodné jak pro domácí, tak pro komerční použití s různým provozem.

Vertikální integrace…

Jako zastánci vertikální integrace vyrábíme všechny naše vinylové podlahy nezávisle a řídíme veškeré aspekty od inovačních technologií až po dodávky k zákazníkům. V důsledku toho nabízíme spolehlivější služby, včasnější dodávky a silnou obchodní i technickou podporu. Adore Floors je vaším partnerem při vytváření krásných, vysoce žádaných produktů, které zákazníkům nabízejí vysokou hodnotu, a to jak v domácnostech, tak v kancelářích.

Do posledního kroku…

Oceňujeme skutečnost, že společnost funguje na základě tržních zásad a úzce spolupracujeme s našimi sítěmi a prodejními kanály. Dostupnost vhodných nástrojů pro tento účel je nezbytnou součástí našeho obchodního modelu. A abychom zajistili úspěch našich partnerů, součástí naší filosofie a kultury je neustálé zavádění inovací do obchodních praktik.

Inovace. To je naše DNA!
E-shop