Zelená historie

 

Zelená historie Adore: od roku 1977.

Adore® podlahy jsou k dispozici v široké škále druhů, barev, textur a vzorů…ale jedna vlastnost všech podlah Adore® je spojuje, že jsou zelené! Ve skutečnosti obsahují naše produkty nejvyšší procento po-spotřebního recyklovatelného materiálu. Dle druhu podlahy minimálně 67% a často až 75%, což přispívá k maximálnímu hodnocení LEED (certifikační program pro zelené budovy). Jsme hrdí na to, že máme nejdelší historii ekologicky šetrné výroby mezi výrobci vinylových dílců… Skoro 40 let.

Ekologická výroba

Jako ryba ve vodě. Pro lídra ve výrobě ekologických postupů a produktů je samozřejmostí výroba v certifikovaných továrnách pracujících v režimu ISO 9001:2000 a režimu ISO 14001:2004. Vinylové podlahy spolu s dalšími PVC produkty z alternativních zdrojů jsou opětovně vyráběny s využitím našeho patentovaného programu opětovného použití a přeměněny na další nespočetné množství jiných výrobků. To znamená, že naše podlahy jsou vyráběny efektivně a zajišťují nejvyšší úroveň přerozdělení zdrojů a nakládání s odpady.

100% recyklovatelné

Naše podlahy jsou 100% recyklovatelné, takže je možné je na konci životního cyklu znovu použít pro jakoukoli další výrobu. Každý měsíc program na opětovné použití Adore® zotavuje zhruba 1 600 tun ‚odpadu‘. Naše podlahy navíc chrání také vnitřní prostředí a kvalitu ovzduší, splňují nejpřísnější moderní požadavky na emise těkavých organických sloučenin (VOC). Adore® je dlouholetým členem Americké rady pro ekologickou výstavbu (US Green Buildning Council).
Inovace. To je naše DNA!
 
E-shop