Certifikace

Certifikace FloorScore® je nejuznávanějším standardem kvality vnitřního ovzduší (IAQ) v průmyslu objektových podlahových krytin. Tato certifikace označuje, že podlahy Adore® jsou bezpečné pro vnitřní prostředí a ani při nejmenším neohrožují kvalitu vnitřního ovzduší. Certifikace FloorScore® byla vyvinuta na základě standardů metodiky používané na kalifornském ministerstvu zdravotnictví. Podlahy Adore® jsou také vedeny v certifikaci CHPS, sekci č.01350 pro školy a veřejnou bezpečnost vnitřního ovzduší. Všechny produkty společnosti Adore® jsou schváleny nejpřísnějšími certifikáty pro čistotu vnitřního ovzduší.

Certifikát ISO 9001:2008 certifikuje schopnost továrny důsledně vyrábět výrobky, které odpovídají potřebám a očekáváním zákazníků a neustále usilují o zlepšení této kvality prostřednictvím správy a servisu. Adore® má v oblasti podlahového průmyslu reputaci lídra kvality výroby.

ISO-14001

Certifikát ISO 14001:2004 poskytuje zákazníkům Adore® celosvětově uznávanou záruku, že výrobní procesy a provozy společnosti využívají nejlepší postupy v oblasti ochrany životního prostředí. Od správy vod a odpadů až po správu spotřeby energie tyto normy podporují rozvoj globálního úsilí. Dnes pro zlepšení ochrany životního prostředí, zítra pro zlepšení budoucnosti naší planety.

Adore® podlahy jsou k dispozici v široké škále druhů, barev, textur a vzorů…ale jedna vlastnost všech podlah Adore® je spojuje, že jsou zelené! Ve skutečnosti obsahují naše produkty nejvyšší procento po-spotřebního recyklovatelného materiálu. Dle druhu podlahy minimálně 67% a často až 75%, což přispívá k maximálnímu kreditu LEED (certifikační program pro zelené budovy). Jsme hrdí na to, že máme nejdelší historii ekologicky šetrné výroby mezi výrobci vinylových dílců… Skoro 40 let.

Adore® podlahy jsou k dispozici v široké škále druhů, barev, textur a vzorů… jen jedna vlastnost je pro Adore® podlahy stejná – všechny jsou zelené! Naše produkty obsahují nejvyšší procento po-spotřebního recyklovatelného materiálu. Jedná se o minimálně 67%, častěji však o 75% obsahu, díky čemuž mají Adore® podlahy maximální hodnocení LEED (certifikační program pro zelené budovy). Jsme hrdí na to, že mezi výrobci vinylových dílců máme nejdelší historii ekologicky šetrné výroby…skoro 40 let.

Symbol CE označuje, že výrobek je v souladu se všemi základními požadavky a normami Evropské Unie a zajišťuje volný pohyb výrobku v rámci evropských zemí a všech jejích teritorií.

Inovace. To je naše DNA!

E-shop