Kdo za tím stojí

AdoreFloors

Jsme předním světovým výrobcem vinylových podlah v dílcích s více než 40 letými zkušenostmi. Dodáváme zákazníkům lepené vinylové podlahy, zámkové vinylové podlahy, vinylové podlahy SPC a rigidní vinylové podlahy po celém světě. Hlavní sídlo společnosti je na Long Islandu v New Yorku – USA. Evropská centrála je v Dublinu v Irsku s dalšími kancelářemi ve Velké Británii, Belgii, Francii, Itálii, České republice, Švýcarsku a Německu. Naše distribuční centra se nachází v Belgii, Francii a České republice.

Zelená historie

Jsme dlouholetými zastánci odpovědnosti za životní prostředí. Po celou dobu naší existence se zabýváme pokročilou recyklací a dalšími udržitelnými opatřeními. Naše továrna podniká inovativní kroky k minimalizaci naší ekologické stopy například tím, že střechy pokrývají solární panely o rozloze 95.000m2. Každý rok tak vyrobíme 12 000 000 kwH elektřiny. Tyto panely mají životnost 25 let, což znamená efektivní využívání energie bez narušení procesu tvorby vysoce kvalitních produktů a a tím i dopadu na životní prostředí.

Náš dopad na životní prostředí

Jako přední výrobce vinylových podlah máme povinnost pracovat na inovativních způsobech, jak snížit dopad na životní prostředí. Veškeré naše obalové materiály jsou recyklovatelné a aktuálně pracujeme na paletě která je ze 100% z bambusového dřeva. Tento materiál má přirozeně pevné vlákno, navíc je spolehlivý a lehký. Palety z tohoto materiálu bude snadné rozložit v drť a použít například na záhon jako bariéru, která drží vodu a živiny a navíc zabraňuje růstu plevele. Nedávno jsme se také stali členem Crann – Trees for Ireland – neziskové organizace, která se věnuje Výsadbě a ochraně stromů po celém Irsku. Budeme podnikat i Další kroky ke snížení naší ekologické stopy, spolupracovat s Lokálními organizacemi a podporovat udržitelné postupy.

Naše budoucnost

Investujeme do vývoje budoucích produktů, které uvedeme na trh v nadcházejících letech a stejně tak do automatizace výroby a technologií. Současně pokračujeme ve vývoji stávajících produktů a postupů. Jsme odhodláni poskytovat vynikající produkty jak v kvalitě, tak v ceně a zároveň udržovat náš inovativní výzkum a vývoj. Spolupracujeme s našimi partnery na budoucím designu a vývoji se záměrem zvýšit prodej v Evropě, Asii a středním východě, stejně jako se nám to daří v USA již od roku 1979.