Podlahy do dětského pokoje

My v AdoreFloors vytváříme podlahy pro život. Vytváříme je pro sebe a pro své rodiny, proto se nikdy nebojíme je doporučit. Vytváříme je tak, abychom s nimi sami byli spokojení. Vytváříme je s tím nejlepším svědomím. Moc dobře si totiž uvědomujeme, že domov je to nejdůležitější místo na světě a do tvorby rezidenčních vinylových podlah dáváme všechno. Dodáváme Vám podlahy po celém světě a budeme rádi, když naše podlahy budou součástí vašeho života.

Vizuální stránka

Nabízíme vám věrné imitace přírodních materiálů, různé velikosti lamel/dlažeb, ale i různé nášlapné vrstvy. Pro všechny produkty jsme dopodrobna ladili i nášlapnou vrstvu. To proto, aby výsledný produkt byl k nerozeznání od přírodního materiálu. Nášlapná vrstva je vytvářena ve 4d modelu, který je věrný nejen na pohled, ale i na dotek, tedy vjem materiálu.

Bezpečnost a pohodlí

Vinylové podlahy Adore® Regent™ působí příjemně na došlap. Došlap je teplý – pohodlnější a měkčí nežli došlap na běžnou vinylovou podlahu a to díky IXPE podložce, která navíc utlumuje kročejový hluk.

Dostupnost

Vinylové podlahy Adore® Regent™ mají ve srovnání se dřevem a kamenem relativně nízké náklady na pořízení i údržbu a díky autentičnosti dnešních vizuálních prvků a snadné údržbě je tato kategorie podlah jedním z nejrychleji rostoucích trhů tohoto odvětví. Od snadných instalačních možností až po jedinečné vizuály nabízíme podlahy, které s přehledem splňují všechny vaše potřeby.