Podlahy ve zdravotnictví  

Zdravotnictví se v posledních letech stalo trhem řízeným spotřebiteli. Tato změna podpořila návrat líbivého designu do prostor nemocnic, klinik a soukromých ordinací. Bylo prokázáno, že design zaměřený na člověka podporuje léčbu, produktivitu zaměstnanců a četnost návštěv rodinných příslušníků. Naše podlahy vytvořily cestu pro zvýšení poptávky vinylových podlah ve zdravotnictví. Produkty Adore® Regent™ pozitivně přispěly ke zlepšení prostředí v nemocnicích, lékařských ordinacích, pečovatelských domech a ostatních zařízeních péče o starší lidi, laboratořích, sterilních prostředích a dalších zdravotnických zařízeních tímto způsobem:

Estetika

Téměř bezchybná imitace přírodních materiálů, různé barevné možnosti a vhodné tloušťky materiálů dávají možnost designérům a architektům vzorovat, kombinovat a vytvářet nekonečné kombinace.

Bezpečnost

Od vynikajícího hodnocení vnitřního ovzduší, vynikající odolnosti proti skluzu a redukce hluku až po pohodlný došlap na vinylovou podlahu s integrovanou IXPE podložkou.

Čistota

Vinylové podlahy Adore® Regent™ obsahují antimikrobiální a antibakteriální technologii Cleantech™. Vinyl se snadno čistí a je odolný vůči chemikáliím a skvrnám.

Sečteno a podtrženo

Vinylové podlahy Adore® Regent™ mají nejodolnější nášlapnou vrstvu, vyžadují nízké náklady na údržbu, rychle se nainstalují a zkrátí se prostoje. Z tohoto hlediska jsou výhodné i pro rozpočet.