Technologie a certifikace

Velice si ceníme, že podnikání je řízeno trhem a proto s našimi partnery pilně pracujeme na vývoji produktů a technologií. V rámci naší filozofie a kultury pokračujeme i v inovaci našich obchodních praktik, abychom zajistili úspěch našich partnerů. Investujeme do vývoje automatizované výroby, technologií a produktů, které budou uvedeny na trh v blízké budoucnosti. Neustále posouváme hranice průmyslu a jsme v pokročilém vývoji nových a zajímavých produktů pro budoucnost. AdoreFloors je odhodláno poskytovat vynikající produkty jak v kvalitě, tak v ceně a zároveň udržovat inovativní výzkum a vývoj, který tlačí průmysl jak v designu, tak v technologii 21.století. Za přínos a inovace v podlahářském průmyslu jsme vyhráli v letech 2018, 2019, 2020 a 2022 cenu Flooring Innovation. Toto ocenění je velmi populární od svého vzniku v roce 2018.

Certifikace FloorScore® je nejuznávanějším standardem kvality vnitřního ovzduší (IAQ) v průmyslu objektových podlahových krytin. Tato certifikace označuje, že podlahy Adore® jsou bezpečné pro vnitřní prostředí a ani při nejmenším neohrožují kvalitu vnitřního ovzduší. Certifikace FloorScore® byla vyvinuta na základě standardů metodiky používané na kalifornském ministerstvu zdravotnictví. Podlahy Adore® jsou také vedeny v certifikaci CHPS, sekci č.01350 pro školy a veřejnou bezpečnost vnitřního ovzduší. Všechny produkty společnosti Adore® jsou schváleny nejpřísnějšími certifikáty pro čistotu vnitřního ovzduší.

Certifikát ISO 9001:2008 certifikuje schopnost továrny důsledně vyrábět výrobky, které odpovídají potřebám a očekáváním zákazníků a neustále usilují o zlepšení této kvality prostřednictvím správy a servisu. Adore® má v oblasti podlahového průmyslu reputaci lídra kvality výroby.

Certifikát ISO 14001:2004 poskytuje zákazníkům Adore® celosvětově uznávanou záruku, že výrobní procesy a provozy společnosti využívají nejlepší postupy v oblasti ochrany životního prostředí. Od správy vod a odpadů až po správu spotřeby energie tyto normy podporují rozvoj globálního úsilí. Dnes pro zlepšení ochrany životního prostředí, zítra pro zlepšení budoucnosti naší planety.

Adore® podlahy jsou k dispozici v široké škále druhů, barev, textur a vzorů…ale jedna vlastnost všech podlah Adore® je spojuje, že jsou zelené! Ve skutečnosti obsahují naše produkty nejvyšší procento po-spotřebního recyklovatelného materiálu. Dle druhu podlahy minimálně 67% a často až 75%, což přispívá k maximálnímu kreditu LEED (certifikační program pro zelené budovy). Jsme hrdí na to, že máme nejdelší historii ekologicky šetrné výroby mezi výrobci vinylových dílců… Skoro 40 let.

Adore® podlahy jsou k dispozici v široké škále druhů, barev, textur a vzorů… jen jedna vlastnost je pro Adore® podlahy stejná – všechny jsou zelené! Naše produkty obsahují nejvyšší procento po-spotřebního recyklovatelného materiálu. Jedná se o minimálně 67%, častěji však o 75% obsahu, díky čemuž mají Adore® podlahy maximální hodnocení LEED (certifikační program pro zelené budovy). Jsme hrdí na to, že mezi výrobci vinylových dílců máme nejdelší historii ekologicky šetrné výroby…skoro 40 let.

Symbol CE označuje, že výrobek je v souladu se všemi základními požadavky a normami Evropské Unie a zajišťuje volný pohyb výrobku v rámci evropských zemí a všech jejích teritorií.


Technologie Adore

Adore® CLEANTECH™

Adore Cleantech je technologie vyvinutá společností Adore Floors Ltd. Speciální mikrobiostatická technologie Adore CleanTech ™je aplikovaná na mnoho produktů Adore v dokončovacích fázích výroby. Brání růstu bakterií, virů a plísní, které přicházejí do styku s povrchem podlahy. Technologie CleanTech ™ pomáhá udržovat čisté a zdravé vnitřní prostředí, což je důležitý aspekt pro aplikace našich vinylových podlah do prostředí jako je například školství, zdravotnictví, kancelářské prostory, veřejné prostory a sdílené vnitřní komerční prostory. Nesmíme také zapomenout na dětské pokoje, do kterých se naše produkty hodí díky odolnosti, šetrnosti a kvalitě.

Adore® CORE™

Adore® Core je odpovědí společnosti Adore® na produkty WPC / Rigid Core a je součástí našich produktů Regent®. Adore Core je technologie vyvinutá společností Adore Floors Ltd. Jádro lamel je vyrobeno z práškového bambusu a polymeru certifikovaného FSC. Toto složení vytváří hustší, tvrdší a silnější vodotěsné jádro, které je daleko odolnější oproti konvenčním vinylovým podlahám. Mezi výhody patří: – větší odolnost proti vodě – větší odolnost proti poškození – vynikající rozměrová stabilita – šetrnost k životnímu prostředí Všechny podlahy, které používají Adore® Core jsou vyrobeny z udržitelného, rychle rostoucího bambusu a jsou 100% recyklovatelné.

Adore® DURAMOND™

Co je Adore Duramond ™? Adore Duramond je technologie vyvinutá společností Adore® Floors Ltd., která kombinuje při výrobním procesu vysoce kvalitní proces žíhání s příměsí nano částic oxidu křemičitého přimíchaným do suspenze povrchové vrstvy. Díky tomuto procesu se podlahy Adore Floors stávají nejodolnějšími vinylovými podlahami na trhu oproti konvenčním vinylovým podlahám. Mezi výhody Duramond ™ patří – tvrdší a odolnější povrch, který prodlužuje vizuální i materiální životnost podlahy – vynikající optická čistota, která zaručuje perfektní vzhled vybraného dekoru na dlouhá léta. Technologie Duramond ™ se nachází ve většině produktech Adore® a ve všech produktech Regent®.

Adore® MICROCERAMIC ™

Adore MicroCeramic je patentovaná technologie vyvinutá společností Adore Floors Ltd. Tato technologie je na bázi oxidu křemičitého, kdy jsou mikroskopické korálky oxidu křemičitého zabudovány do vrchní pochozí vrtsvy, aby se posílila odolnost podlahy proti opotřebení. MicroCeramic ™ navíc zlepšuje odolnost podlah proti poškrábání a oděru. Naše nášlapné vrstvy Adore vyztužené technologií MicroCeramic ™ předčí jakoukoliv konkurenci a vzdorují každodennímu provozu. Naše zesílené podlahy jsou logickou volbou pro maloobchod, kancelářské prostory, veřejné prostory a další.