Technologie vinylových podlah AdoreFloors

Adore® přináší novou generaci vinylových podlah s jádrem Regent™

Prémiové vinylové podlahy Adore® s jádrem Regent™ jsou navrženy pro vysoký výkon. Jádro Regent™ jim dodává nepřekonatelnou rozměrovou stabilitu, vysokou odolnost, rychlejší instalaci, úžasný vzhled a voděodolnost. Jsou mimo jiné téměř bezúdržbové. Díky tomu poskytujeme záruku na naše podlahy až 25 let.

Jádro Regent™

Při výrobě nepoužíváme žádné škodlivé chemikálie, ftaláty, nebo jiná toxická změkčovadla. Jedná se o inovativní patentovanou technologii na bázi minerálů s příměsí malého procenta bambusu. Protože nemísíme do polymerů změkčovadla, nedochází k chemické reakci (bublinatosti) a naše podlahy tak mají o 50% vyšší hustotu než jiné vinylové podlahy. Díky tomu je jádro Regent™ hustší (až 10x větší bodové zatížení), pevnější (extra pevné zámky), voděodolné(i vodotěsné) a má výjimečnou rozměrovou stabilitu (až 200m2 bez dilatace v ploše).

Na rozdíl od tradičních vinylových podlah se podlahy Adore vyrábí pouze ve dvou krocích. Směs se mísí v přesně definovaných poměrech a je za vysokého tlaku stlačována do vytvoření jádra podlahy. Poté se na ní za tepla a tlaku lisuje dekorová a nášlapná vrstva, případně integruje podložka. Výrobní proces je pod neustálou kontrolou kvality na několika desítkách míst včetně automatizovaných MagicEyes. Nosná, téměř homogenní konstrukce podlahy zaručuje lepší vlastnosti ve všech směrech. Vrstvy nemají rozdílné rozměrové vlastnosti a nepříčí se na sobě a nemusí se prokládat skelnými vlákny. Jejich rozměrová stabilita je i tak až 9x vyšší než u jiných vinylových podlah.

Nášlapná vrstva

Vzhled vinylových podlah Adore je velice propracovaný. Ať už se jedná o produkty Imperial či SovereignRE s nášlapnou vrstvou EIR, nebo produkty MonarchSP, Classic, Viceroy, budete mít problém je rozeznat od dřeva.

Designéři pracují ve 4D rozměru a podlahám dodávají neobvykle autentický vzhled dřevěné podlahy, nebo dlažby/kamene na pohled i na dotek. Přirozená matnost, elegance a důvěrnost je nejdůležitějším prvkem podlahy na čemž si dáváme patřičně záležet.

Nášlapná vrstva je díky použitým technologiím výjimečně odolná, přirozeně antibakteriální a nemusí se po celou dobu životnosti nijak ošetřovat. Více…(proklik)

Podložka

Speciálně vyvinutá podložka s mikro-uzavřenými buňkami je součástí všech našich zámkových produktů. Dle produktu a tloušťky má podlaha akustický útlum až 22dB. Podlaha je měkčí, komfortnější při chůzi a příjemnější na došlap.

Proč podlahy Adore?

  • Inovativní složení bez toxických chemikálií
  • Unikátní rozměrová stabilita a voděodolnost
  • Rychlejší montáž
  • Výjimečně propracovaný vzhled podlahy
  • Nejodolnější nášlapná vrstva současnosti
  • Odolnost oděru, poškrábání, stojací vodě
  • Jednoduchá údržba